Bc. Petra Pospíšilová

Vdaná, 3 děti

I když nejsem místní rodák, naše dvojměstí mám velmi ráda. Jsem maminka tří dětí, a především díky nim jsem zde zapustila kořeny. Spolupracovala jsem s Brandýským Matýskem na organizaci rodinných akcí a dalších aktivit. V MAS jsem působila jako koordinátorka projektů. První se věnoval komunitnímu plánování sociálních služeb. Druhý se zaměřoval na osoby pečující o své blízké v domácím prostředí.

Děti mě nikdy nepřestanou překvapovat a inspirovat. Jejich otevřenost, bezprostřednost, upřímnost a především radost ze života je nakažlivá. Práce s nimi mě baví a dává smysl. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla ke studiu speciální pedagogiky a učitelství prvního stupně.

Naše město má obrovský potenciál stát se významnou kulturní destinací. Svou aktivitu bych tedy ráda směřovala k podpoře kultury a vzdělávání, s čímž souvisí také podpora drobných podnikatelů a živnostníků. Moje rodina a prostředí, ve kterém žijeme, je pro mne vším a proto se chci aktivně podílet na tom, aby se nám všem ve městě dobře žilo.